logo eco logo azoty logo Nice 1 liga

logo sindbad logo opole

Weekendowe wyniki drużyn Odry

Zobaczcie, jak w ostatnich dniach radziły sobie młode zespoły Akademii Odry.

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra Opole – Polonia Nysa 5:4
0:1 – Duda, 2 min, 0:2 – Duda, 15 min, 0:3 – Bryś, 20 min, 1:3 – Smolarek, 36 min, 2:3 – Kowalski, 49 min, 3:3 – Smolarek, 51 min, 4:3 – Gebauer, 55 min, 5:3 – Pudlik, 59 min, 5:4 – Amrogowicz, 89 min
Odra Opole: Jurewicz – Kawala (78. Połczan), Kowalski, Smolarek (87. Walczak), Lisowski, Pudlik, Sluga (70. Ogórek), Wójciak, Aniszewski (46. Wrzeciono), Dziwański (46. Kurzeja), Gebauer.
Trenerzy: Tomasz COPIK i Jakub KOCZWAŃSKI.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Odra Opole – Górnik Zabrze 0:1
0:1 – Flak, 45 min
Odra Opole: Sapielak – Surzyn (76. Jadeszko), Szota (76. Urbańczyk), Witek, Wnuk (65. Kostuś), Maciej Wróbel, Styrczula, Gandziarowski, Górniak, Jaszczyk, Muzyka (55. Matysek).
Trenerzy: Tomasz PIWOWARCZYK i Marek TRACZ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-15 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
FC Wrocław Academy – Odra Opole 2:0
1:0 – Gurgul, 46 min, 2:0 – Kukuś, 47 min
Odra Opole: Wieszołek – Wołyniec, Zarzycki (67. Śliwiński), Babijczuk, Bober, Kopacz (63. Danielak), Mrozek, Palmer, Pawlak, Rutkowski (46. Paszkowski), Stolarewski.
Trenerzy: Wojciech MIELNIK i Krzysztof CHEŁPA.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
Piast Strzelce Opolskie – Odra II Opole 0:3
Bramki: Urbańczyk 61, Rychlik 75, Surmacz 77.
Odra II Opole: Sapielak – Smyrnov, Surmacz, Dąbrowski (41. Michalak), Głuszkiewicz (41. Kaczka), Kłosowski (63. Tomala), Kostuś, Napieralski, Ogórek (54. Urbańczyk), Połczan (41. Półtorak), Rychlik.
Trener Paweł JĘDRZEJEWSKI.

OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra II Opole – Chemik Kędzierzyn-Koźle 4:2
1:0 – Janowicz, 6 min, 2:0 – Eismart, 37 min, 3:0 – Piechota, 45 min, 4:0 – Eismart, 47 min, 4:1 – Rakowski, 55 min, 4:2 – Rakowski, 60 min
Odra II Opole: Gil – Andruszko, Janowicz, Jelito, Mokrzycki, Mróz, Piechota, Pietras, Wójcik, Ziętek, Eismart.
Ławka rezerwowych: Kramarz, Mucha, Peliński, Łeśko, Orczyk, Pawłowski, Sakson.
Trenerzy Paweł JĘDRZEJEWSKI i Marek DURAJ.

D1 MŁODZIK – GRUPA 3 (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra II Opole – Pomologia Prószków 7:0
Bramki: 
Wójcicki 4, Forma, Białowąs, Stefanowski.

foto: Mirosław Szozda