logo eco logo azoty logo Nice 1 liga

logo sindbad logo opole

Weekendowe wyniki drużyn Akademii Odry

Ważna wygrana juniorów starszych w Kluczborku, dwa remisy w Centralnej Lidze Juniorów – prezentujemy rezultaty, jakie zanotowały w ostatnich dniach młode opolskie zespoły.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
MKS Kluczbork – Odra Opole 3:4
0:1 – Sluga, 13 min, 0:2 – Pudlik, 20 min, 0:3 – Smolarek, 24 min, 1:3 – Rychlik, 39 min, 2:3 – Mendel, 42 min, 2:4 – Kowalski, 65 min, 3:4 – Knopik, 90+1 min
Odra Opole: Turek – Smolarek, Ogórek, Kurzeja (80. Wójciak), Kowalski, Gebauer (70. Konowalczyk), Dziwański (77. Kawala), Chromiński, Sluga (88. Surmacz), Pudlik, Lisowski.
Trenerzy: Tomasz COPIK i Jakub KOCZWAŃSKI.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Śląsk Wrocław – Odra Opole 1:1
1:0 – Basiński, 19 min
1:1 – Michał Wróbel, 44 min
Odra Opole: Kołotyło – Surzyn (41. Rychlik), Gandziarowski, Górniak, Jaszczyk (78. Kłosowski), Kaczka, Szota, Witek, Michał Wróbel (61. Dąbrowski), Styrczula, Kostuś (41. Wnuk).
Trenerzy: Tomasz PIWOWARCZYK i Marek TRACZ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-15 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Odra Opole – Miedź Legnica 2:2
1:0 – Bober, 1 min
1:1 – Karolczak, 33 min
2:1 – Mrozek, 61 min
2:2 – Łasocha, 78 min
Odra Opole: Wieszołek – Witkowski, Zarzycki, Babijczuk, Bober (70. Nowak), Kopacz, Mrozek, Pietras, Rutkowski, Stolarewski (13. Pawlak), Śliwiński (60. Sikorski).
Trenerzy: Wojciech MIELNIK i Krzysztof CHEŁPA.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra II Opole – Olimpia Lewin Brzeski 9:2
Bramki: Głuszkiewicz 2, 6, 40, 54, Ślimak 10 (samobójcza), Muzyka 25, Lake 52, Matysek 77, 78 – Ślimak 35, 42.
Odra II Opole: Jurewicz (64. Jaroszko) – Danielak, Lake, Głuszkiewicz, Konowalczyk, Matysek, Muzyka, Napieralski, Półtorak, Tomala, Urbańczyk.

OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra II Opole – Stal Brzeg 3:1
Bramki: Piechota 2, Stypka 29, Fąferko 67 – Przybyła 70
Odra II Opole: Wójcik, Piechota, Mróz, Mokrzycki, Matysek, Jelito, Janowicz, Daniel, Andruszko, Stypka, Mucha.
Rezerwowi: Kramarz, Eismart, Peliński, Buniak, Fąferko, Krysiak, Pietras.
Trenerzy: Paweł JĘDRZEJEWSKI i Marek DURAJ.

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Śląsk Łubniany – Odra III Opole 5:2
Bramki: Staniszewski 20 (samobójcza), W. Młynarski 25, Staś 52, Kowalski 54, M. Młynarski 70+1 – Orczyk 18, Dziura 50

D1 MŁODZIK – GRUPA 3 (WIĘCEJ TUTAJ)
Śląsk II Łubniany – Odra II Opole 1:11
Bramki: Gawroński 17 – Dziura 3, 44, Butrym 9, 10, 22, 42, 49, Marciniak 12, 14, Stolarczyk 36, Basta 51.

foto: Mirosław Szozda