logo eco logo azoty logo Nice 1 liga

logo sindbad logo opole

Weekendowe wyniki drużyn Akademii Odry

Zobaczcie, jak na ligowych boiskach radzili sobie młodzi adepci opolskiego klubu.

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW (WIĘCEJ TUTAJ)
Pomologia Prószków – Odra Opole 1:4
Bramki: Nabiałek 49 – Sluga 69, Smolarek 71, 73, 75.
Odra Opole: Turek – Lisowski, Pudlik, Sluga (81. Kawala), Bryłka, Chromiński, Gebauer, Kowalski, Kurzeja (81. Wójciak), Ogórek (85. Aniszewski), Smolarek.
Trenerzy: Tomasz COPIK i Jakub KOCZWAŃSKI.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Odra Opole – Zagłębie Lubin 0:0
Odra Opole: Kołotyło – Styrczula, Gandziarowski, Górniak, Jaszczyk, Kaczka, Surzyn (70. Urbańczyk), Szota, Witek, Michał Wróbel (60. Matysek), Maciej Wróbel.
Trenerzy: Tomasz PIWOWARCZYK i Marek TRACZ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-15 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Raków Częstochowa – Odra Opole 2:1
Bramki: Nicer 13, Cierpiał 18 – Bober 50.
Odra Opole: Wieszołek (41. Wojakowski) – Babijczuk, Bober, Kopacz (69. Nowak), Mrozek (50. Sługocki), Pawlak, Rutkowski, Stolarewski, Śliwiński (41. Sikorski), Wołyniec (41. Palmer), Zarzycki (80. Michalak).
Trenerzy: Wojciech MIELNIK i Krzysztof CHEŁPA.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
Polonia Nysa – Odra II Opole 4:3
Bramki: Michalik 17, Sikora 33, Szotek 39, Szotek 59 – Matysek 6, Rychlik 23, Smyrnow.
Odra II Opole: Sapielak, Smyrnow, Tomala, Urbańczyk, Dąbrowski, Głuszkiewicz (52. Jadeszko), Kłosowski, Matysek, Muzyka, Napieralski, Rychlik.
Trener Paweł JĘDRZEJEWSKI.

OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra II Opole – OKS Olesno 5:3
Bramki: Ziętek 29, 66, Janowicz 56, Pawłowski 62, Staniszewski 70+1 – Psyk 37, Parkitny 40, Sąsała 64.
Odra II Opole: Kramarz – Matysek, Mróz, Sakson, Staniszewski, Ziętek, Stypka, Daniel, Fąferko, Janowicz, Jelito.
Ławka rezerwowych: Peliński, Łeśko, Buniak, Krysiak, Orczyk, Pawłowski, Wójcik.
Trenerzy Paweł JĘDRZEJEWSKI i Marek DURAJ.

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Małapanew Ozimek – Odra III Opole 8:4
Bramki: Marzec 2 (9, 46), Wieczorek 2 (13, 19), Geres (22), Bachłaj (37), Żaczek 2 (55, 69) – Forma (38), Dziura (59), Mucha (65), Wójcicki (68).
Odra III Opole: Gil – Mucha, Dziura, Stolarczyk, Wójcicki, Bernacki, Białowąs, Maciak, Marciniak, Orczyk, Prochota.
Ławka rezerwowych: Forma, Kucharuk, Poremba, Przybysz, Plewnia, Żyrek.
Trener Tomasz DŁUGOSZ.

D1 MŁODZIK – GRUPA 3 (WIĘCEJ TUTAJ)
TOR Dobrzeń Wielki – Odra II Opole 0:14

foto: Mirosław Szozda