logo eco logo azoty logo Nice 1 liga

logo sindbad logo opole

Biznes

W Odrze nową inicjatywą jest Klub Biznesu.

Jest to instytucja zrzeszająca przedsiębiorców z różnych dziedzin i  branż. W Klubie Biznesu mają oni możliwość nawiązywania między sobą, dzięki którym w przyszłości będą mogli zwiększyć sprzedaż oferowanych przez siebie produktów i usług. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy przyłączają się do Klubu Biznesu mogą rozwijać swoje firmy.

 

Jedną z form kontaktu członków Klubu Biznesu są cyklicznie organizowane spotkania podczas śniadań biznesowych, na które przybywają przedsiębiorcy z całej Polski. Dzięki temu osoby obecne na śniadaniach mogą zwiększyć zasięg swoich firm nawet na skalę ogólnopolską. Klub Biznesu Odry Opole jest zrzeszony w ogólnopolskim projekcie, w którym uczestniczą takie kluby 1 ligi jak: Raków Częstochowa, Chojniczanka Chojnice i Olimpia Grudziądz, ale także ekstraklasowe Zagłębie Lubin czy też żużlowa Polonia Piła. Łącznie bierze w nim udział już 13 różnych podmiotów sportowych z całego kraju.

 

Na śniadaniach biznesowych prezentowane są cele i założenia Klubu Biznesu, a każda z firm może opowiedzieć o oferowanych usługach oraz o tym, do jakich firm kontaktów poszukuje. Następnie przedsiębiorcy mogą rozmawiać ze sobą na tematy biznesowe oraz zacząć uzgadniać pierwsze szczegóły współpracy.

 

Korzyści wynikające z przynależności do Klubu Biznesu:

  1. Nowe kontakty biznesowe zarówno w okolicy, jak i w całej Polsce
  2. Zwiększenie sprzedaży produktów i usług
  3. Reklama w różnego rodzaju źródłach
  4. Generowanie oszczędności w firmach
  5. Portal oraz aplikacja na komórkę, które ułatwią kontakt między przedsiębiorcami oraz umożliwią zawieranie transakcji on-line.

 

Śledź nasz profil na FB – https://www.facebook.com/KlubBiznesuOdraOpole/

 

Koordynator projektu:

Jacek Łągiewka, j.lagiewka@odraopole.pl, 668 042 502 lub 77 455 15 05