logo ecologo azoty

logo sindbad logo opole

Akademia Odry Opole

Akademia Odry Opole

Akademia Odry Opole to szkółka prowadząca szkolenie piłkarskie chłopców od 4 do 12 roku życia.

Informacje i zapisy: Marek Duraj | tel. 600 045 466 | e-mail: m.duraj@oksodraopole.pl
WWW: facebook.com/AkademiaOdryOpole

TRENERZY

Rocznik 2004/2005
Tomasz Długosz | tel. 607 381 640 | | e-mail: t.dlugosz@oksodraopole.pl
Jarosław Ciupiński | tel. 500 138 506 | e-mail: j.ciupinski@oksodraopole.pl

Rocznik 2006
Marek Duraj | tel. 600 045 466 | e-mail: m.duraj@oksodraopole.pl
Grzegorz Maroński | tel. 799 213 187 |

Rocznik 2007
Andrzej Drynda | tel. 695 319 766 | e-mail: a.drynda@oksodraopole.pl
Kamil Sikora | tel. 790 889 353 | e-mail: k.sikora@oksodraopole.pl
Dawid Wolny

Rocznik 2008
Maciej Radyjowski | tel. 608 499 130 | e-mail: m.radyjowski@oksodraopole.pl
Wojciech Działo | tel. 662 456 498 | e-mail: w.dzialo@oksodraopole.pl

Rocznik 2009
Wojciech Działo | tel. 662 456 498 | e-mail: w.dzialo@oksodraopole.pl
Rafał Resler | tel. 535 299 195 | e-mail: r.resler@oksodraopole.pl
Marcin Niemczyk

Rocznik 2010
Łukasz Twardawa | tel. 728 347 551 | e-mail: l.twardawa@oksodraopole.pl
Kamil Sikora | tel. 790 889 353 | e-mail: k.sikora@oksodraopole.pl
Damian Ziarko
Michał Sypek

Rocznik 2011
Bartłomiej Semik | tel. 600 851 239 | e-mail: b.semik@oksodraopole.pl

Rocznik 2012
Michał Czok | tel. 512 504 181 |
Bartosz Sobczyński

ZDJĘCIA